Тамара распали на социјалните мрежи „Дали сте досадни“ (фото)

 

Најновото на „Стори“ на Инстаграм  е апликацијата „Поставете ми прашање“, со која може да поставувате прашање, а и да добиете одговор, посебно познатите личности, што беше причина нашата популарна пејачка Тамара да „распали“ по нив на Инстаграм.

Имено таа моентално е на одмор со своето семејство и сестра и Тијана, па напиша: “Дали сте досадни со “Прашај ме прашање“,  напиша Тамара на социјалната мрежа, а потоа додаде дека има попаметна работа.

 

 

 

 

13.07.2018 - 13:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега