Температурите во 15 часот - по кочан ладното надвор како да е лето

 

Ова се температурите во 15 часот во Македонија. Надвор како да е лето.

 

 

 

12.10.2017 - 15:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа