Тепачка во хотел во Скопје

 

Во 16 ласот и 45 минути вчера пријавено е дека во хотел во Скопје, настанала расправија и тепачка.

Се работи за тепачка меѓу меѓу К.Д. и  55-годишниот И.Д. од Скопје.

Од непознати причини К.Д. го удрил И.Д. во пределот на лицето.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

14.01.2018 - 11:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа