ВИДЕО: Амиџиќ ја праша Беквалац дали ќе се мажи по четврти пат – нејзиниот одговор сите ги зачуди

 

Наташа Беквалац откако сопругот ја претепа месец по породувањето, реши да се појави во емисијата на Амиџиќ, каде си ја отвори душата за сите проблеми.

Водителот ја праша што мисли за љубовта и дали ќе се мажи 4 пат, а ова е нејзиниот одговор.

 

 

 

17.10.2018 - 23:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега