Видео: Автомобил се запали во возење, сообраќајот стопиран

 

Автомобил од марката „рено меган“ со кој управувала жена, се запалил денска на булеврато Кнез Александар Караѓорѓевиќ на Дедиње.

Во таа прилика, за среќа, немало повредени. Возачите од другите возила се обидувале да го изгаснат пожарот кој беснеел, а сообраќајот веднаш бил прекинат.

На лице место веднаш пристигнала пожарникарна екипа која веднаш го изгаснала пожарот.

 

 

 

13.03.2018 - 16:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа