Видео: Емотивно збогување: Солзите на вардарки низ објективот на ЕХФ

 

ЖРК Вардар го одигра последниот меч во овој топ состав пред своја публика и од четвртфинале се сели на Ф4 во Будимпешта по петти пат во низа.

Ракометарките кои функционираа како семејство имаа емотивно збогум со навивачите во Јане Сандански кои уживаа во нивните настапи. Убаво беше додека траеше, погледнете.

 

 

 

15.04.2018 - 15:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега