Видео: Фановите не можат да им веруваат на своите очи - Карлуша гола?

 

Јелена Карлеуша наскоро повторно ќе се врати на малите екрани, а се што таму не може го надоместува на социјалните мрежи, па поради тоа е и најследена јавна личност.

Покрај тоа што нема влакна на јазикот и често го кажува она што го мисли без разлика на последиците, Карлеуша често ја бранува јавноста и со фотографиите кои ги објавува секојдневно.

На новото видео кое го објавила Карлеуша таа е облечена во јакна со својот лик, направена специјално за нејзе, па свртена со грб го покажала задникот.

 

 

 

 

13.10.2017 - 13:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа