ВИДЕО: Карлеуша на настап во 1996. - вака изгледала пред силиконите

 

Настап на Карлеуша од 1996. година. Пред исликоните и операциите во бело изгледала вака. Мора да признаеме отсекогаш била згодна.

 

 

 

 

14.07.2017 - 18:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа