Видео: Младиќ викаше и пцуеше во судницата - обезбедувањето го исфрли

 

Се што овде кажувате е чиста лага. Се што кажа излажа! Војуваат насекаде, во Сирија, Азија...Вака викал денеска во судот во ХАГ Ратко Младиќ, на кого му е досуден доживотен затвор.

Потоа му пристапи обезбедувањето и му го исклучија микрофонот, по што беше отстранет надвор.

 

 

 

 

22.11.2017 - 12:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа