Видео: Протече досега невидено видео од убиената Јелена

 

Исплива приватно видео од пејачката на Гранд, Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, која беше ѕверски убиена.

Погледнете како тренирала, храбра и спретна, ова е уште еден доказ дека имала сила да се бори но убиецот ја совладал.

 

 

 

12.10.2017 - 08:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа