ВИДЕО: Првиот танц траеше 15 минути - оваа свадба ќе се памети

 

На свадба во Србија првиот танц траеше 15 минути. Младенците беа заиграни и сите ги кренаа на нозе.

 

 

 

28.07.2017 - 13:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа