Застрашувачка снимка од она што пилотите го гледаат, а патниците не

 

Пилот од авионската компанија Qatar Airwaysa Sandeep Varma на својот Твитер профил го објавил слетувањето со авион на аеродромот Квинстон во Нов Зеланд.

Ако се плашите од летање, тогаш ова видео не треба да го гледате. Пилотот го објавил она што тој го гледа за време на летот, а патниците не.

Погледнете:

 

 

 

12.10.2017 - 13:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа